Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

Vize a mise ADS

Jsme zcela nová firma na trhu s autoelektrikou. Specializujeme se na aftermarketový trh s autoelektrikou. Dodáváme hlavně alternátory a startéry, náhradní díly do alternátorů a startérů a také díly pro autoklimatizace. Jsme tu právě pro Vás - autoelektrikáře, autoservisy, prodejny autodílů, státní organizace a také pro všechny majitele automobilů. Sice začínáme, ale společnost tvoří lidé s obrovskou praxí v autoelektrice, kteří mají chuť vám sloužit jak nejlépe dovedou.

 

"Krátká historie - bohatá praxe"

Firma ADS AUTOPROFIL MORAVA byla založena v roce 2009 a naše historie teprve vzniká. Ač jsme nová firma, stojí za náma léta praxe nabytá prací v segmentu trhu autoelektrika. Naši zaměstnanci jsou již léta v kontaktu s autoelektrikou, tedy se startéry, alternátory, vstřikovacími čerpadly, kompresory autoklimatizací, systémy zapalování atd. Známe dokonale systém vyhledávání ND. Věříme, že nabytou praxi spolu se znalostí problematiky autoelektro Vám pomůžeme vyřešit každodenní problémy s opravami autolektriky. Práce nás baví a rádi se potkáváme s vámi, našimi zákazníky. Na vaše problémy je zde vždy naše řešení.

 

Naše vize

Chceme dosáhnout silné pozice v nabídce autoelektriky a postupně se stát významným dodavatelem autoelektro dílů pro všechny autoservisy, autoelektrikáře, prodejny autodílů apod. v ČR a na Slovensku. Budoucnost autoelektriky směřuje spíše k výměně agregátů než opravám startérů a alternátorů. Ty se stávají levnějšími a tedy dostupnějšími pro koncové spotřebitele. Chceme se účastnit tohoto vývoje a nabízet již nyní maximální šíři skladových zásob kompletních startérů a alternátorů.

 

Naše mise

Jsme zde proto, abychom sloužili všem našim zákazníkům. Jsme zde, abychom vás zásobovali ND do alternátorů, startérů a kompresorů autoklimatizací. Poskytujeme vám technickou podporu a odborný servis v problematice autoelektro. Naším cílem je nabídnout atraktivní, vyváženou a zároveň cenově přijatelnou alternativu k stávající situaci na trhu s autoelektrikou.