Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

Péče o zákazníka

ADS AUTOPROFIL - VÁŠ PARTNER, VÁŠ PŘÍTEL

 

Děláme Váš život lehčím

Pracujte tak dlouho, jak je nezbytně nutné. VY umíte opravovat autoelektriku a MY zase vyhledávat a určovat náhradní díly. Řekněte, co vás trápí a my váš problém vyřešíme. Soustřeďte se na opravy alternátorů, startérů nebo autoklimatizací. Vše ostatní zařídí naši operátoři. Šetřete váš čas! Věnujte ho své rodině, přátelům nebo sobě.

 

Zaměřujeme se právě na Vás

Je snadné napsat, že se orientujeme na našeho zákazníka. Mnohem těžší je se tak skutečně chovat. V naší společnosti je zákazník nejdůležitější osobou. Nevěříte snad? Tak nás vyzkoušejte! Rádi se s vámi osobně poznáme.

 

Pomůžeme Vám stát se úspěšnějším

Kdo by nechtěl být úspěšnější a mýt se líp. Spolupráce s náma je pro vás výhodná. Nabízíme vám letité zkušenosti našich odborníků především na problematiku autoelektro. Neustále rozšiřujeme skladové zásoby tak, aby vyhovovaly potřebám každého z vás. Cena, kterou u nás zaplatíte za náhradní díly, odpovídá hodnotě, kterou očekáváte od uskutečněného nákupu.

My neprodáváme jen parametry a vlastnosti. Nabízíme vám řešení vašeho problému.

 

Reagujeme na Vaše potřeby

Nevíme, co každý z vás přesně požaduje. Přestože nabízíme mnoho služeb, slušné skladové zásoby, dobré ceny, dodací lhůty do druhého dne nebo třeba rozvozy zboží až 3x denně, spoléháme na vás, na vaši pomoc. Jakou pomoc? Řekněte nám, co byste opravdu po nás požadovali a my se pokusíme tuto potřebu naplnit. Podělte se s námi o vaše připomínky k naší práci a nápady na zefektivnění naší spolupráce se zákazníky. Splňme společně vaše potřeby. Nasloucháme vám...

 

Máme k Vám přátelský vztah

Rádi bychom se stali vašimi partnery, ne jen vašimi dodavateli. S mnohými z vás se osobně známe. Ty, které jsme ještě osobně neviděli, poznáváme v telefonech po hlase. VY jste především našimi partnery, až teprve pak zákazníky. Uvědomujeme si, že VY jste v první linii a jste naší "prodlouženou rukou", která opravuje nebo prodává naše zboží koncovým spotřebitelům - vašim zákazníkům. Nechceme se za vás schovávat, ale přátelsky poskytnout naši nejlepší péči a pomoci vám řešit případné problémy. Spolupracujme na bezproblémovém prodeji společně!

 

Poznáváme Vaše problémy a pomůžeme Vám je vyřešit

Jesliže máte zajímavé téma, o kterém byste chtěli informovat své kolegy - autoelektrikáře, opraváře, mechaniky, případně návštěvníky našeho webu, napište nám. Jde nám o různé praktické rady či zkušenosti z oboru autoelektriky, tedy např. usnadnění pracovních postupů při opravách alternátorů, startérů nebo třeba kompresorů autoklimatizací. Zajímá nás např. vaše zkušenost se zapojením regulátorů v různých druzích alternátorů, návody usnadňující montáž či demontáž agregátů, používání speciálních nářadí, pomůcek nebo pracovních postupů ke zvýšení výkonu nebo kvality.

 

Máme na Vás čas

Každému z vás chceme kvalitně sloužit a uspokojit vaše požadavky. Chceme vyřešit váš problém s opravou konkrétního startéru nebo alternátoru. A k tomu potřebujeme čas. Čas na to, abychom váš problém dobře poznaly a navrhli vám nejrychlejší a nejlevnější řešení.

 

Napište nám

Všechno, kde vidíte náznak problému či neprofesionální přístup, chceme vědět. Nechceme trpět provozní slepotou. Rádi si také přečteme pochvalu od spokojených zákazníků. Prostě přivítáme jakékoliv připomínky k naší práci, které můžeme zlepšit k lepšímu. Chceme mít s vámi rovnocenný vztah. Tak ho začněme budovat třeba tím, že nám zrovna .