Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

Odborné poradenství

Na trhu s autoelektrikou se pořád něco děje. Jednou to jsou např. regulátory, které jsou ovládány řídící jednotkou, kdy dostávají impulsy z ECU jednotky a podle toho regulují napětí regulátoru, jindy zase třeba stator startéru s permanentními magnety, kdy po výměně magnetu se startér točí opačným směrem. Kde je chyba?

 

Víme, že i zkušený autoelektrikář potřebuje někdy poradit. Spoustu informací, které máme k dispozici, jsme obdrželi právě od vás - našich zákazníků. Děkujeme vám za to!

 

Budete-li potřebovat schéma zapojení regulátorů nebo diodových můstků, většinou vše máme pro vás přpravené. Nebo snad potřebujete technickou specifikaci náhradních dílů jako např. volnoběžka, rotor, stator ap.? Budeme se snažit vám ji dodat, abychom vám usnadnili montáž agregátu. Nebojte se nás zeptat. Jsme tu pro vás!

 

Pomozte nám vylepšovat poskytované služby třeba tak, že vy sami nás budete informovat o problémech, které jste nejdříve nemohli vyřešit, ale nakonec se vám je vyřešit přeci jenom podařilo. Pomáhejme si navzájem. Dnes právě vy můžete mít problém, který již zítra může být vyřešen, protože někdo jiný se s tímto problémem už setkal, vyřešil ho a sdělil nám tuto informaci.

Mnoho zajímavého a užitečného naleznete v sekci podpora.