Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

Co nabízíme

STARTÉRY | ALTERNÁTORY | A/C KLIMATIZACE | AUTOELEKTRIKA

velkoobchod - maloobchod

Děkujeme, že Vám můžeme dodávat náhradní díly

 

ADS AUTOPROFIL MORAVA - Velkoobchod s autoelektrikou. Dodáváme všechny náhradní díly na startéry a alternátory, kompresory klimatizací a díly na systémy zapalování. Expresní dodávky do 24h! Pokud si nevíte rady s konkrétním problémem, jak správně vyhledat nebo nazvat požadovaný díl nebo např. jaká je otevírací doba, zavolejte nám a informujte se u našich prodejců. Rádi vám pomůžeme!

 

ALTERNÁTORY / DYNAMA

Do alternátorů a dynam nabízíme potřebné ND pro běžné a generální opravy. Jde především o díly jako regulátor nebo diodový můstek, které často bývají zdrojem problémů. Pokud máte vadný rotor nebo stator alternátoru nebo další menší díly - řemenice s volnoběžkou, lůžko ložiska či ložisko, taktéž tyto díly u nás ihned nakoupíte.

STARTÉRY  / SPOUŠTĚČE

Vlastníme širokou databázi autorizovaných autoservisů autoelektriky a autoelektrikářských dílen. Tyto informace nám umožňují  vám, řidičům a majitelům vozidel, pomoci s vyhledáním možnosti opravy startéru a výběru té správné dílny. Ať jste kdekoli. Stačí zavolat  a poradíme vám, kde je nejbližší odborný servis ve vašem okolí. Nemusíte se obávat v případě poruchy např. startéru (nebo alternátoru) u vozidel jako Škoda Felicia, Fabia nebo Octavia, ale i jiných značek (Renault, Peugeot, Citroen, VW, ...). Veškeré náhradní díly (ND) jako volnoběžka, spínací cívka nebo třeba statorové cívky/vinutí jsou okamžitě k mání.

KOMPRESORY AUTOKLIMATIZACÍ / AC KOMPRESORY

Uniká vám chladivo z klimatizačního okruhu? Potřebujete vyměnit dehydrátor, nazývaný také filtr nebo vysoušeč? U nás jste na správné adrese. Nabízíme vše od A do Z tam, kde existuje problém zvaný autoklimatizace. Často je tento problém spojen s  kompresorem A/C klimatizace. Opotřebovaná ložiska, netěsnící ucpávka, vadná elektromagnetická cívka a obvykle také problémy s řemenicí a přítlačným kotoučem jsou nejčastější příčinou, proč vám v létě nefouká klimatizace studený vzduch. Možná to chtělo jen prevenci - navštívit servis a nechat si provést diagnostiku AC okruhu a kompresoru, případně doplnit chladivo pomocí plničky klimatizace.

CO VÁM JEŠTĚ NABÍZÍME?

  • Především profesionální přístup, odbornost a znalost problematiky auto-elektro.
  • Dovážíme ND přímo od výrobců z celého světa
  • Originální výrobky firem Bosch, Magneti Marelli, Iskra nebo např. Valeo
  • Výrobky druhovýrobců jako německá GE-BE, WOOD AUTO, italský CARBOTECH, TRANSPO, MOBILETRON a další
  • Další sortiment kromě výše uvedeného, jehož strukturu naleznete zde.

 

Děkujeme, že Vám můžeme dodávat náhradní díly

NOVINKA! TESTER REGULÁTORŮ ŘÍZENÝCH E.C.U.

7. dubna 2013, 11.53 - Představujeme vám poslední novinku v oblasti testování moderních regulátorů napětí – regulátorů, které jsou řízeny elektronickou řídící jednotkou vozidla – E.C.U. (Electronic Control Unit). Tímto testerem je možné odzkoušet prakticky všechny regulátory napětí. Od našich prvních testů s tímto generátorem pulsů uběhly už téměř dva měsíce, a tak se můžeme s Vámi podělit o získané zkušenosti. Navíc již brzy nabídneme i videoukázku.

Více Poslat článek Diskuse (1) Autor: Přečteno: 7185x

TESTER regulátorů 901207