Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

O firmě ADS

 

 

 

 

Doba objednávek  od 1.7.2018 do 31.8. 2018 je omezena od 7:30 do 16:00.

Motto: "VYROSTLI JSME NA ŠPECÍCH. KDE KONKURENCE KONČÍ, TAM ADS TEPRVE ZAČÍNÁ"

 

LOGOTYPNÁZEV A ADRESA SPOLEČNOSTI  KONTAKTNÍ ÚDAJE
Logo ADS Autoprofil Morava s.r.o.

ADS AUTOPROFIL MORAVA, s. r. o.
nám. Republiky 5/573
736 01 Havířov-Město
Česká republika

 

IČO: 28602145
DIČ: CZ28602145

Firma je zapsána u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 33959.

tel.: +420 553 810 400+420 553 810 400
fax:
+420 597 579 421+420 597 579 421
Vodafone:
+420 608 881 119
+420 608 881 119

O2:
+420 602 332 700 +420 602 332 700
e-mail:

web:
www.autoprofil.cz
e-shop:
http://eshop.autoprofil.cz

 

Profil společnosti: Velkoobchodní společnost ADS byla založena v říjnu 2009 a podniká na trhu s autoelektrikou. Specializujeme se na dodávky alternátorů, startérů, diagnostiky a klimatizací včetně náhradních dílů, které nakupují autoelektrikáři, autoservisy, autodíly, státní organizace a další společnosti. Firma se sklady v Havířově zasílá zboží nejen do ČR, ale i na Slovensko. Za zmínku stojí  perfektní technická podpora zákazníkům.

 

Lukáš Hanzlík

Roman Klimeš

Lukáš Hanzlík

38 let

databáze, marketing, komunikace s dodavateli, prodej

praxe:

11 let diagnostika;

10 let nákup zboží

11 let autoelektrika.

 

Odborné a technické informace dokáže předat odborníkům, ale i laikům srozumitelným jazykem.

Roman Klimeš

43 let

komunikace s dodavateli

praxe:

13 let prodejce ND;

10 let nákup zboží.

 

Jazykově vybavený pracovník. Téměř vždy nalezne řešení vašeho problému.

 

 

Pavlína Vráblová

Karel Šafář

Pavel Szczypka

Pavlína Vráblová

35 let

prodejce

praxe:

11 let prodejce ND;

9 let nákup ND.

 

 

Prodejce s dlouholetými zkušenostmi a příjemným vystupováním. Pilná včelička.

Karel Šafář

52 let

prodejce, technická podpora

praxe:

15 let prodejce ND;

13 let obchodní zástupce;

5 let diagnostika.

 

Empatie, důslednost, všeobecný přehled. Rozumí autoelektrice. Výrazná posila našeho týmu ADS.

Pavel Szczypka

48 let

vedoucí skladu

praxe:

13 let rozvoz ND;

5 let obchodní zástupce;

5 let skladové logistiky.

 

Každodenní kontakt se zákazníky. Dokonalý přehled o potřebách trhu. Přátelská osoba s příjemným vystupováním. Pracant.

 

 

PRACOVALI U NÁS. DĚKUJEME!

Martin Lešingr

Petr Slíž

Martin Lešingr

37 let

technická podpora

praxe:

13 let prodejce ND;

17 let autoelektrikář;

13 let poradenství.

 

Špičkový autoelektrikář s teoretickými znalostmi vyřeší vaše problémy.

Petr Slíž

42 let

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autoelektrika je speciální obor, ve kterém nestačí mít náhradní díly skladem, ale musíte je také umět přesně určit a vyhledat. K tomu je zapotřebí mít perfektní technické znalosti problematiky autoelektriky.

 

Tyto znalosti a zkušenosti však není snadné získat. Naši operátoři byli pečlivě vybíráni s důrazem na úroveň jejich technických znalostí a zkušeností. Výsledkem této snahy je, že všichni lidé v ADS jsou v kontaktu s autoelektrikou mnohem déle, než je současná historie firmy ADS. Se vší vážností tedy můžeme říci, že i když se ADS pohybuje na trhu velmi krátce, svými zkušenostmi s prodejem ND, poskytováním informací technického charakteru a znalostí potřeb trhu rozhodně patří k těm nejzkušenějším.

Zlepšujeme se díky vám

Moderní technologie se dynamicky vyvíjejí a leckterý autoelektrikář nestačí tyto změny zaregistrovat. Jak má ale pak opravovat poruchy alternátorů a startérů vyráběných podle nejnovějších technologií? Proto pro vás neustále sledujeme současné trendy v autoelektrice a také budoucí vývoj elektrických náhradních dílů. Chceme vám tímto zjednodušit tyto rychlé vývojové změny a usnadnit tak případné opravy
agregátů. Neustále komunikujeme s výrobci a dodavateli náhradních dílů a řešíme tak problémy zákazníků, které nám je sdělují při osobním nebo telefonickém kontaktu. Tuto jedinečnou výhodu komunikace přímo s výrobcem se poté snažíme maximálně předat vám, našim zákazníkům. Po létech zkušeností se s vámi stále učíme i my.

Naše nabídka se neustále rozšiřuje

V naší nabídce najdete prakticky všechny ND pro alternátory, startéry a také automobilové klimatizace. Zároveň je jedno, zda potřebujete díly pro osobní nebo nákladní automobil, autobus, skútr, motorový člun nebo třeba stavební stroj či vysokozdvižný vozík.

Výše uvedeného dosahujeme díky skvělé spolupráci s dodavateli nejen z Evropy. Prakticky všichni používáme katalogová čísla HC Cargo s více než 32 000 položkami. To, co v těchto katalozích nenaleznete, jsme vám přesto schopni dodat. Např. společnost Wood Auto, náš hlavní dodavatel ND, nabízí strukturou velmi podobný sortiment ND, který je s nabídkou HC Cargo podobný jen asi ze 70 %. To tedy znamená, že více než 30 % dílů na zcela jiné aplikace nakoupíte právě u nás. A právě tyto standardy jsou vaší konkurenční výhodou. Velmi úspěšnou spolupráci s ADS si naši zákazníci chválí v oblasti diagnostikování závad regulátorů výrobců Bosch, GM, Marelli nebo Denso. Také nabídka know-how řešení pro vás, autoelektrikáře, výrazně usnadňuje vaši práci a šetří váš čas. Tester - generátor pulzů nebo bodovací kleště na 12 V jsou toho jasným důkazem. Již nyní připravujeme pro naše zákazníky další novinky týkající se testování alternátorů a startérů.

 

Znáte odpovědi na následující otázky?

Jistě jste se již ve své praxi setkali s otázkami, na které jste nedokázali odpovědět. Tak např. „Jak odzkoušet regulátory DENSO, které jsou řízené impulzy z řídicí jednotky?", „Mohu používat volnoběžky alternátorů od různých výrobců a bez obav je montovat do alternátoru?", „Je možné montovat do vozidla startér, který má jiný počet zubů než ten původní?", „Nepoškodím startér nebo věnec setrvačníku?" Na tyto a další otázky naleznete odpověď na našem webu www.autoprofil.cz nebo vám podobné dotazy ochotně zodpovědí naši operátoři v call centru.

E-shop s autoelektrikou

Buďte stejně dobří jako my! Registrujte se do ADS e-shopu a získáte jedinečné informace. Budete schopni nahlížet do rozpadů startérů a alternátorů a vyhledat si ten správný díl nebo si porovnáte, zda je výhodnější koupit celý agregát nebo v součtu dražší ND. Obrázky ND slouží jako názorná dílenská příručka.

Naším hlavním cílem je přesné určení ND a jejich bezchybné dodání do vaší dílny v co nejkratším čase. Protože jsme specialisté a vy od nás očekáváte především znalosti dané problematiky, vytvořili jsme jednoduchý databázový program pro přesné určování ND do alternátorů, startérů nebo A/C kompresorů. Tento program jsme implementovali do našeho ADS e-shopu, který vám poskytuje stejné informace, jaké jsou k dispozici také operátorům ADS.