Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

Ložiska, pouzdra

Sortiznačka NTN  - kvalitní ložiska za rozumnou cenument "Ložiska, pouzdra" považujeme za tak důležitý, že si zaslouží být uveden jako samostatná kategorie. Jde o dvě položky, které patří mezi nejčastěji objednávané zboží. Proto jsme je zařadily hned mezi hlavní kategorie.Naleznete zde ložiska kuličková, válečková, jehličková (jehlová), vždy samozřejmě v normě C3, a kryté oboustranně gumou - 2RS nebo kryté kovem ZZ. Pouzdra dodáváme převážně od Holger Christiansen CARGO (HC CARGO) nebo od německé firmy IKA (její známá značka GE-BE). Logo FAG - kvalitní značka ložisek

 

Ložiska do A/C klimatizací naleznete v kategorii "Autoklimatizace".

 

Ložiska SKF Jde především o spotřební materiál, který - dle našeho názoru - musí být kvalitní, schopen vysoké zátěže s dlouhou životností použitých materiálů. U ložisek především je kladen důraz na kvalitní materiály (švédská ocel, japonské kuličky) a systém  kontroly jakosti kvality. Pouzdra jsou vyráběna ze spékaného bronzu. Tato technologie dává vzniknout pórům ve struktuře použitého materiálu, což zvyšuje porézní vlastnosti pouzdra. Pouzdro se pak stává samomazné. Doporučuje se jen ponoření do olejové lázně, nikoliv mazání tukem!

 

KBC ložiska

Nabízíme vám kvalitní ložiska světových značek v různých cenových hladinách. Jistě každý z našich zákazníků má vlastní letité zkušenosti s různými značkami ložisek, případně pouzder. Proto je jen na vás, co si vyberete. V naší nabídce naleznete ložiska převážně těchto značek: NTN, FAG, SKF, KBC, NACHI, NSK a další.

 

 

Výpis:

 

Další informace: