Autoelektrika ADS Autoprofil Morava - Internetový obchod

Podmínky používání

Registrační a osobní údaje


Ochrana osobních údajů

Abyste mohli využívat všech výhod našeho e-shopu, je nezbytné vyplnit registrační formulář, který umožní vaši registraci do e-shopu. K tomuto účelu potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme vaše soukromí, proto se snažíme množství těchto dat minimalizovat.  S osobními údaji je plně zacházeno dle zákonných norem, zejména pak zákona o ochraně osobních údajů. Vaše osobní data chráníme před zneužitím.

 

Osobní údaje nutné k registraci

Každý uživatel e-shopu se musí registrovat vyplněním registarčního formuláře. Fyzické i právnické osoby musí uvést všechny povinné údaje, které jsou ve formuláři označeny ikonkou s vykřičníkem. Vyplníte-li také údaje, ketré nejsou nezbytně nutné pro registraci, usnadní nám s vámi budoucí komunikaci.

 

Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci a komunikaci s vámi, a samozřejmě k realizaci objednávek - prodeje zboží a jeho doručení dle stanovených podmínek.

 

Aktualizace osobních údajů

Aktuálnost osobních údajů jako obchodní jméno společnosti, adresa sídla, adresa provozovny atd., je velmi důležitá k zajištění dodávek dle stanovených podmínek. Za aktuálnost těchto údajů nenese odpovědnost Provozovatel e-shopu, nýbrž jeho uživatel (registrovaný zákazník).

 

Nakládání s informacemi

Uživatel, jenž se registruje do e-shopu, zároveň souhlasí s využíváním a zpracováváním získaných informací. Vyhrazujeme si právo využívat vaše údaje k zasílání obchodních sdělení jako např. informace o slevách, cenových akcích, produktových novinkách a dalších marketingových aktivitách.

 

Váš souhlas

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 

Vítáme vás na internetových stránkách našeho e-shopu věnovaného autoelektrice - http://eshop.autoprofil.cz (dále jen "Stránky"), které provozuje společnost ADS Autoprofil Morava s.r.o. se sídlem v Moravské Ostravě, ulice Sokolská třída 1263/24, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 33959 (dále jen "Vlastník").

Na této stránce se můžete seznámit s podmínkami provozu těchto Stránek, jejich používáním, právy a povinnostmi Vlastníka a návštěvníkům.


Podmínky používání www stránek e-shopu

 

I. Služby poskytované těmito Stránkami jsou veřejně přístupné. Veřejně přístupné  se všemi údaji pak jsou pouze pro  registrované uživatele, jenž schvaluje společnost ADS Autoprofil. Používání Stránek je podmíněno souhlasem s těmito Podmínkami. Návštěvník Stránek vyjadřuje souhlas s těmito Podmínkami jejich používáním.

 

II. Bez souhlasu Vlastníka není dovoleno používat tyto Stránky jinak než pro vlastní potřebu. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany Vlastníka.

 

III. Návštěvník se zavazuje, že při používání těchto stránek se bude řídit platnými právními předpisy České republiky, bude vždy jednat v souladu s těmito předpisy, dobrými mravy a těmito Podmínkami.

 

IV. Návštěvník bere na vědomí a souhlasí s tím, že může dojít k částečné či úplné nefunkčnosti Stránek. Dále může dojít také ke změně či zrušení poskytovaného obsahu nebo služeb. Uvedené skutečnosti nezakládají návštěvníkovi Stránek nárok na náhradu škody.

 

V. Tyto Stránky mohou obsahovat odkazy na internetové servery a stránky třetích stran. V těchto případech Vlastník neodpovídá za jejich obsah ani funkčnost.

 

VI. Veškerý obchdoní styk návštěvníka s Provozovatelem se řídí platnými obchodními  podmínkami společnosti ADS Autoprofil Morava s.r.o.